fbytsteamWitaj na uGraj.com
Przypomnij hasło
Zapamiętaj dane

Odpowiedz w temacie

Awatar użytkownika
Kobieta

Liczba postów: 519
Ostrzeżenia: 0
Ostatnia wizyta:11-12-2017 10:17
Online: 8d 2h 33m 48s
Podziękował : 146
Otrzymał podziękowań: 95
STEAM_ID: 0:0:2727898
Serwer: 4fun
Napisany 13-9-2017 17:49 
Hejka:D Słuchajcie mam poważny problem :( Problem nie dotyczy Pc ale telefonu :( Moje pytanie brzmi :
-Czy ktoś kiedyś miał problem z Kontem Google ? Po zrobieniu Hard Reset telefon poprosił o login i hasło do konta Google,którego nie pamiętam :( I tak sb zablokowałam cały tel.. Może mi ktoś pomoc :P

Pozdrawiam Eska :< :(

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Obrazek

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Opiekun serwera

Liczba postów: 3173
Ostrzeżenia: 0
Ostatnia wizyta:wczoraj 15:52
Online: 135d 20h 33m 26s
Podziękował : 1036
Otrzymał podziękowań: 650
STEAM_ID: STEAM_0:0:1934034
Numer GG: 50186328
Napisany 13-9-2017 19:05 
Co do pytania to miałem coś takiego, ale jakoś się z tym uporałem. Raczej pamiętam hasła lub wszystkie możliwe kombinacje jakie mogłem użyć.

Odnośnie wątku i jakiejkolwiek próby pomocy:
Spróbuj odzyskać dane logowania do starego konta. Jak nie dasz rady to ewentualnie nowe możesz założyć. Jeśli miałaś tam zsynchronizowane ważne rzeczy to lipa, jeśli nie to nowe konto nie zaszkodzi.

Może coś z tego?
https://support.google.com/accounts/tro ... 2620?hl=pl
https://accounts.google.com/signin/recovery?hl=pl

Tak z innej beczki. Może i to staromodne oraz nieco niebezpieczne, ale warto zapisywać sobie takie dane gdzieś w notesie, a następnie gdzieś go sobie schować. Jak się pewnie sami domyślacie ma to też swoje wady(może trafić w niepowołane ręce), ale w takich sytuacjach oszczędza zmartwień.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Dla nowych∎ VIP za zdjęcie ∎∎ Dostałeś bana ? i co teraz ? ∎∎ Jak zgłosić czitera ? Poradnik ∎
"Nadzieja daje nam siłę,
dzięki niej tu jesteśmy.
Ona pozostaje kiedy wszystko inne przepada."
GGObrazek50186328
Obrazek

Odpowiedz z cytatem  
Odpowiedz w temacie

Przejdź do: 
Szukaj: