fbytsteamWitaj na uGraj.com
Przypomnij hasło
Zapamiętaj dane

Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.

Awatar użytkownika
Admin DD2

Liczba postów: 1442
Ostrzeżenia: 0
Ostatnia wizyta:8-10-2017 22:22
Online: 34d 21h 7m
Podziękował : 244
Otrzymał podziękowań: 200
STEAM_ID: STEAM_0:1:1530535
Serwer: DD2 INF NUKE
Numer GG: 49506319
Napisany 29-1-2016 18:01 
Plusik za wstawkę :)
Ak-47 mega! dzięki Toyota :)

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Obrazek Obrazek
ObrazekObrazek

Zagłosuj na uGraj.com [DD2/VOTE] @pukawka.pl [Do konca mapy: 6:09] w serwisie CSSetti.pl
Zagłosuj na uGraj.com [Deathmatch] @pukawka.pl w serwisie CSSetti.pl

Awatar użytkownika
Admin TS3

Liczba postów: 2335
Ostrzeżenia: 1
Ostatnia wizyta:15-10-2017 12:58
Online: 220d 3h 57m 21s
Podziękował : 525
Otrzymał podziękowań: 723
STEAM_ID: STEAM_0:1:118270206
Serwer: TS3
Napisany 29-1-2016 19:50 
Death..:::KasztanY:::.. pisze:
Kupie dzwoneczek za każdym śmiesznym tekstem będę dzwonił bo juz nie wyrabiam z wami. Patrzyłem an te modele nawet na chwile je u siebie miałem ale znalazłem lepsze. Jeden lubi jak mu zbójcy grają drugi jak mu buty walą. Taka kolej rzeczy.

Masz rację, ale używaj go sobie po każdym wyświetleniu twoich filmików, ponieważ musisz mieć niezłą bekę, że ktoś ogląda takie gówno, a czas poświęcony na szukanie modeli mogłeś przeznaczyć na poczytanie informacji na temat poprawnej pisowni.

Ja osobiście paczki nie użyję, ponieważ niestety, ale większość modeli przekonwertowanych z cs:go do 1.6 wygląda okropnie. Jeżeli ktoś jednak chce już zmieniać sobie modele to polecam tylko do kosy.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Obrazek

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 848
Ostatnia wizyta:6-7-2017 10:58
Online: 34d 11h 18m 29s
Podziękował : 66
Otrzymał podziękowań: 153
STEAM_ID: STEAM_0:0:567536
Serwer: CoD
Napisany 29-1-2016 20:01 
Just do it pisze:
Kupie dzwoneczek za każdym śmiesznym tekstem będę dzwonił bo juz nie wyrabiam z wami. Patrzyłem an te modele nawet na chwile je u siebie miałem ale znalazłem lepsze. Jeden lubi jak mu zbójcy grają drugi jak mu buty walą. Taka kolej rzeczy.

Masz rację, ale używaj go sobie po każdym wyświetleniu twoich filmików, ponieważ musisz mieć niezłą bekę, że ktoś ogląda takie gówno, a czas poświęcony na szukanie modeli mogłeś przeznaczyć na poczytanie informacji na temat poprawnej pisowni.

Ja osobiście paczki nie użyję, ponieważ niestety, ale większość modeli przekonwertowanych z cs:go do 1.6 wygląda okropnie. Jeżeli ktoś jednak chce już zmieniać sobie modele to polecam tylko do kosy.

co do kosy jak ktos ma vipa to ma ta kose specjalna z logiem ugraj.com pobralem karambita i myslalem ze sobie polatam i sie pociesze a tu nici :DD

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Admin COD MOD

Liczba postów: 1274
Ostatnia wizyta:wczoraj 14:43
Online: 447d 8h 49m 54s
Podziękował : 383
Otrzymał podziękowań: 329
STEAM_ID: STEAM_0:1:1525742
Serwer: COD
Numer GG: 39174372
Napisany 29-1-2016 20:50 
just. Nagrywam filmiki z nudów i dla pewnej osoby. Mam w dupie co mówie co pisze w tym filmiku i pod tym filmikiem. Wali mnie to. Modeli długo nie szukałem pól minuty, ja wiem że wy w tym czasie orgazmu dostajecie ale to nie trudna sztuka. Jestem leniwy a obrażanie a raczej PRÓBA obrażenia mnie jest zupełnie nie na miejscu i sam sobie świadectwo wystawiasz. Wybacz ale jak chcesz coś mi powiedzieć to błyszcz na pw albo nagraj taki krótki filmik i opowiedz a nie tu plujesz i sapiesz gnojem bo inaczej takich wypowiedzi sie nie ocenia. Co do modeli. Mam pare fajnych tylko jeszcze oprócz modeli dźwięki pozmieniałem też sie fajnie gra jak zabijasz kosą i dźwięk miecza świetlnego. Pozdrawiam.

Obrazek

Kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCIKjFc ... BUpmp6STbg

Obrazek
Spoiler:

Awatar użytkownika
Blacklisted

Liczba postów: 1798
Ostatnia wizyta:1-10-2017 00:50
Online: 65d 9h 5m 10s
Podziękował : 309
Otrzymał podziękowań: 424
STEAM_ID: STEAM_0:1:167212823
Serwer: DD2]INF]NUKE
Numer GG: 45810214
Napisany 29-1-2016 21:16 
Pfff. Mam lepsze modele. Te to jakaś kpina chyba? Toyota czas dowcipów i pryma apriilis są w konkretnym dniu ale nie dziś

Jak juz wspominasz o probie obrazenia przez Justa, to twoja wypowiedz nie jest taka sama?
Jest to wysmianie sie z modeli wstawionych przez Toyote, ktora nie jest na miejscu. Nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz. Lepiej zastanowic sie 5 razy zanim napiszesz nawet 1 slowo, ktore moze kogos obrazic.

A wracajac do tematu samych modeli. tez wole standardowe, kiedys szukalem i wybralem najbardziej podobajace mi sie. I gralo mi sie na nich gorzej, bo mnie troche rozpraszaja

Awatar użytkownika
Admin COD MOD

Liczba postów: 1274
Ostatnia wizyta:wczoraj 14:43
Online: 447d 8h 49m 54s
Podziękował : 383
Otrzymał podziękowań: 329
STEAM_ID: STEAM_0:1:1525742
Serwer: COD
Numer GG: 39174372
Napisany 29-1-2016 21:39 
mnie bawi ironia. albo sarkazm, albo zwykłe kłamstwo jak tam. Co do justa poprostu wyrownałem statystyki. Jedna szczeniacka akcja za jedną szczeniacką akcje. Uwielbiam równowage. Nie ośmieszam modeli toyoty bo sam miałem te modele ale znalazłem DLA SIEBIE lepsze. paka nawet fajne kolorki ma ale mam lepszy. Przynajmniej ja tak sądze. A than, kończąc spamik zanim sie zaczął, nigdy nie zrobiłem niczego bez wyraźnej przyczyny. Dzięki za ubaw panowie. Pozdrawiam was.

Obrazek

Kanał YouTube:
https://www.youtube.com/channel/UCIKjFc ... BUpmp6STbg

Obrazek
Spoiler:

Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.

Przejdź do: 
Szukaj: