fbytsteamWitaj na uGraj.com
Przypomnij hasło
Zapamiętaj dane

Odpowiedz w temacie

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 33
Ostrzeżenia: 0
Ostatnia wizyta:21-11-2017 21:12
Online: 7d 14h 29m 25s
Podziękował : 2
Otrzymał podziękowań: 1
Serwer: Cod Mod
Napisany 26-6-2017 12:11 
b]Nick z gry: xSprintx
[b]Ile masz lat: lat mam 15
[b]Ile grasz na naszym serwerze? (od kiedy): na waszych serwerach gram od 2015 roku z przerwami.
[b]Byłeś karany banem/kickiem (jak tak to za co):Tak byłem karany banem za Aimbot/speedhack ale czysty to była pomyłka.
[b]Twój SteamID: STEAM_0:1:219053999
[b]Staż gry w CS: gram od 4 lat
[b]Doświadczenie w adminowaniu: Żadne ale znam komendy jak będzie trzeba naucze się innych :D
[b]Dlaczego Ty?: Ponieważ gram u was już długo na dd2 i cod mod tu spędziłem najwięcej czasu. Myślę że dogadam się z innymi ludźmi.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Chcesz mieć cyce jak Pamela pij codziennie Actimela XD

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Admin DD2

Liczba postów: 404
Ostatnia wizyta:15-12-2017 16:08
Online: 22d 15h 41m 2s
Podziękował : 98
Otrzymał podziękowań: 56
STEAM_ID: STEAM_0:1:156574117
Serwer: DD2 INF NUKE
Numer GG: 8905547
Napisany 26-6-2017 12:18 
no ja powiem tak czy czytałeś wymagania może ? Nie masz nawet 16 lat i jak dla mnie nie spełniasz osoby dojrzałej jak na 16 lat czy więcej :/ przykro mi ale ja jestem na Nie.. :/

I kolego trochę się pośpieszyłeś :D

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Obrazek
Obrazek

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 33
Ostatnia wizyta:21-11-2017 21:12
Online: 7d 14h 29m 25s
Podziękował : 2
Otrzymał podziękowań: 1
Serwer: Cod Mod
Napisany 26-6-2017 12:21 
No okej :D

Chcesz mieć cyce jak Pamela pij codziennie Actimela XD

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Admin DD2

Liczba postów: 1019
Ostatnia wizyta:15-12-2017 07:42
Online: 18d 18h 16m 54s
Podziękował : 122
Otrzymał podziękowań: 76
Serwer: DD2
Napisany 26-6-2017 12:42 
-
Moim zdaniem nie jesteś zbyt ogarnięty do adminowania, nie w sensie komend, tylko trochę nie ogarniasz tej gry i forum ( regulaminy
Itp.) . Nie spełniasz tez wymagań wiekowych, co oczywiście cie nie skreśla( moim zdaniem), ale uważam, że brakuje ci ,, bardziej dojrzałego" podejścia. Potrafisz korzystać z u@, a mimo to wyzywasz cheaterów= nie potrafisz zachować spokoju, admin nie powinien dać się prowokować.

- nie pisz ciągle postów pod postem.

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Admin DD2

Liczba postów: 1935
Ostatnia wizyta:dzisiaj 12:36
Online: 66d 9h 2m 36s
Podziękował : 158
Otrzymał podziękowań: 205
STEAM_ID: STEAM_0:0:23690101
Serwer: dd2 inferno nuke
Napisany 26-6-2017 13:51 
Wymagania

1. Co najmniej 15 sensownych postów na forum.
No tak średnio, ale póki co nie ma gdzie się nawet wypowiedzieć, także tego...
2. Co najmniej 10 godzin przegranych na serwerze.
Chyba będzie
3. Dotychczasowa pomoc adminom (np. zgłoszenie cziterów).
Zgłaszasz na SB bardzo dużo, ale jest jeden problem. Połowa z tych graczy co zgłaszasz są czyści i grają tu już trochę :/ Do mnie na pw nic nie zgłaszałeś, szkoda :/
4. Kultura, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole.
REGULAMIN! Nie przestrzegasz go!
5. Co najmniej 16 lat (rocznikowo) - możliwe wyjątki gdy dana osoba jest młodsza, a sprawia wrażenie dojrzałej.
Były przypadki, że osoby młodsze miały admina, ale były serio bardzo ogarnięte
6. Aktywność na forum przed i po uzyskaniu admina.
Póki co jesteś całkiem aktywny
7. Konto STEAM niebanowane na BL oraz AC.
jest
8. Konto na forum z co najmniej 7-dniowym stażem.
Jest
9. Mile widziana możliwość miesięcznego dofinansowania sieci w wysokości 5 zł przelew / 11.07 SMS.
Nie wiadomo
10. Znajomość zasad rozgrywki.
Chyba znasz

Ogółem fajnie, że chcesz pomóc i się starasz. Niestety brakuje Ci ogarnięcia i doświadczenia. Póki co bałbym się dać Ci admina, bo byś ostro pobanował czystych graczy, których zgłaszałeś na SB. No i ta niedojrzałość... Jest jedna sprawa która przemawia na Twoją korzyść. Admini są bardzo potrzebni, także ostatecznie ciężko się określić w takiej sytuacji.

Ziomek naucz się regulaminu! Nie pisz postów w swoim podaniu!
Póki co nie mam zdania, musisz przekonać innych do siebie i pokazać, że faktycznie zasługujesz na tą rangę

Lecz większość śpi nadal, przez sen się uśmiecha
A kto się zbudzi nie wierzy w przebudzenie

Obrazek

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Opiekun serwera

Liczba postów: 3174
Ostatnia wizyta:dzisiaj 14:21
Online: 135d 20h 51m 46s
Podziękował : 1036
Otrzymał podziękowań: 650
STEAM_ID: STEAM_0:0:1934034
Numer GG: 50186328
Napisany 26-6-2017 14:18 
WtajemniczonY pisze:
Wymagania

1. Co najmniej 15 sensownych postów na forum.
No tak średnio, ale póki co nie ma gdzie się nawet wypowiedzieć, także tego...
2. Co najmniej 10 godzin przegranych na serwerze.
Chyba będzie
3. Dotychczasowa pomoc adminom (np. zgłoszenie cziterów).
Zgłaszasz na SB bardzo dużo, ale jest jeden problem. Połowa z tych graczy co zgłaszasz są czyści i grają tu już trochę :/ Do mnie na pw nic nie zgłaszałeś, szkoda :/
4. Kultura, dojrzałość, umiejętność pracy w zespole.
REGULAMIN! Nie przestrzegasz go!
5. Co najmniej 16 lat (rocznikowo) - możliwe wyjątki gdy dana osoba jest młodsza, a sprawia wrażenie dojrzałej.
Były przypadki, że osoby młodsze miały admina, ale były serio bardzo ogarnięte
6. Aktywność na forum przed i po uzyskaniu admina.
Póki co jesteś całkiem aktywny
7. Konto STEAM niebanowane na BL oraz AC.
jest
8. Konto na forum z co najmniej 7-dniowym stażem.
Jest
9. Mile widziana możliwość miesięcznego dofinansowania sieci w wysokości 5 zł przelew / 11.07 SMS.
Nie wiadomo
10. Znajomość zasad rozgrywki.
Chyba znasz

Ogółem fajnie, że chcesz pomóc i się starasz. Niestety brakuje Ci ogarnięcia i doświadczenia. Póki co bałbym się dać Ci admina, bo byś ostro pobanował czystych graczy, których zgłaszałeś na SB. No i ta niedojrzałość... Jest jedna sprawa która przemawia na Twoją korzyść. Admini są bardzo potrzebni, także ostatecznie ciężko się określić w takiej sytuacji.

Ziomek naucz się regulaminu! Nie pisz postów w swoim podaniu!
Póki co nie mam zdania, musisz przekonać innych do siebie i pokazać, że faktycznie zasługujesz na tą rangę

Zwierz wyjaśnił. Mam bardzo podobne zdanie.

Masz niską trafialność odpalów i nie wiem czy znasz regulamin o ogarnięcia amxx nie wspomnę, bo to przy tym pikuś.

Obecnie jestem na nie.

Dla nowych∎ VIP za zdjęcie ∎∎ Dostałeś bana ? i co teraz ? ∎∎ Jak zgłosić czitera ? Poradnik ∎
"Nadzieja daje nam siłę,
dzięki niej tu jesteśmy.
Ona pozostaje kiedy wszystko inne przepada."
GGObrazek50186328
Obrazek

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Blacklisted

Liczba postów: 1014
Ostatnia wizyta:dzisiaj 18:31
Online: 57d 4h 21m 33s
Podziękował : 218
Otrzymał podziękowań: 236
STEAM_ID: STEAM_0:0:128784846
Serwer: DD2 INF NUKE
Numer GG: 55997404
Napisany 26-6-2017 14:24 
Sprinter nie zrozum mnie źle, ale z całym szacunkiem na razie nie nadajesz się na bycie adminem. To tej funkcji potrzeba osób dojrzałych, chociaż ja może nie jestem do końca taką osobą to potrafię się ogarnąć jak trzeba, bo czuję się odpowiedzialny, a żeby to załapać potrzeba czasu i w większości przypadków, wieku. Cóż nie ogarniasz do końca regulaminu korzystania z forum, na serwerze wchodzisz w niepotrzebne sprzeczki z graczami, niekiedy wyzywasz ich, a na SB zgłaszasz stałych graczy oraz całkowicie czystych. Nie odróżniasz jeszcze wystarczająco cheatera od ogara. Tak jak Jack napisał, dzięki za chęci i czas jaki poświęcasz na granie u nas, to się ceni, ale na bycie adminem to jeszcze za mało. Pozdrawiam ;)

Obrazek

zawiść, zazdrość zamiast starać się mieć więcej, a bogaty ten kto bogatszy niż ty...

Odpowiedz z cytatem  

Awatar użytkownika
Użytkownik

Liczba postów: 353
Ostrzeżenia: 1
Ostatnia wizyta:15-12-2017 19:51
Online: 14d 2h 15m 31s
Podziękował : 31
Otrzymał podziękowań: 42
Serwer: DD2
Napisany 26-6-2017 17:25 
Powody wymienione wyżej ale powtórzę(warn boli i to bardzo:] ):
-małe doświadczenie (serwer u kolegi z klasy który za paczke Lay's paprykowych nie może zostać włączony do doświaczenia)
-młody wiek= łatwo sprowokować
-pomimo upomnień piszesz posty pod postem, spamczysz na SB i wypowiadasz się w swoim podaniu
-nie czytasz regulaminów.
Nie zrozum mnie źle, ale jak popracujesz nad tymi sprawami to myślę, że nic nie będzie stało na przeszkodzie.
Swoją drogą to jeszcze serwer nie jest oddany do gry :)

Odpowiedz z cytatem  
Odpowiedz w temacie

Przejdź do: 
Szukaj: